Aktuální nabídka práce TS a.s.

1 aktuálních volných míst

  • Uklízeč/uklízečka - pomocník ve službách, dělník/dělnice čištění města (dpč)

    A11 z:23/11/2022 (DPČ) a:16/1/2023 Náplň práce: - obsluha veřejných toalet včetně jejich úklidu a desinfekce - součástí jsou práce na pozici dělník/dělnice čistění města, což obnáší pracovní činnosti spojené s úklidem města Frýdku-Místku (sbírání odpadků, úklidové práce na chodnících a veřejných prostranstvích, ruční odklízení sněhu a posyp veřejný ...

Zaměstnání u TS a.s.

Zajímá vás práce ve firmě TS a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TS a.s.

vznik firmy v ČR: září 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 60793716
adresa: Frýdek-Místek - Místek, 17. listopadu 910
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TS a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti TS a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA - POMOCNÍK VE SLUŽBÁCH, DĚLNÍK/DĚLNICE ČIŠTĚNÍ MĚSTA (DPČ).

Všechna volná místa ve společnosti TS a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TS?

Ve firmě TS můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 104 Kč do 104 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v TS je 104 Kč/hod.