Aktuální nabídka práce Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

1 aktuálních volných míst

  • Učitelé 1. a 2. stupně

    Místo výkonu práce: K Rybníku 346, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: u učitelů 2. stupně předměty matematika, český jazyk, anglický jazyk. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Zaměstnání u Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: červen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 60610981
adresa: Lázně Kynžvart, K Rybníku 346
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitelé 1. a 2. stupně.

Všechna volná místa ve společnosti Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb?

Společnost Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32820 Kč do 32820 Kč. Průměrná nabízená mzda v Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb je 32820 Kč.