Aktuální nabídka práce LARS M+K s.r.o.

3 aktuálních volných míst

 
  • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

    ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ (kromě tahačů) Přijmeme zaměstnance na pozici řidič Avie. Požadujeme: praxe a profesní průkaz podmínkou. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na plný úvazek, dle potřeby zajištěné školení, stravenky. První kontakt: telefonicky na čísle 603 851 278 v době 6:00-18:00 hodin na e-mailem na [email protected] ...

  • Zedníci

    ZEDNÍCI Stavební firma přijme zaměstnance na pozice zedníci, praxe není podmínkou, ale je výhodou. Práce ve stabilní společnosti na plný úvazek, dle potřeby zajištěné školení. Nabízíme: stravenky První kontakt: telefonicky na čísle 603 851 278 nebo na e-mail [email protected] ov. 17.9.

  • Tesaři

    TESAŘI Stavební firma přijme zaměstnance na pozice tesaři, praxe není podmínkou, ale je výhodou. Práce ve stabilní společnosti na plný úvazek, dle potřeby zajištěné školení. Nabízíme: stravenky První kontakt: telefonicky na čísle 603 851 278 v době od 6:00-18:00 hodin nebo na e-mail [email protected] ov. 17.9.

 

Zaměstnání u LARS M+K s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě LARS M+K s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o LARS M+K s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 48399710
adresa: Krhová, Pod Jehličnou 519
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s LARS M+K s.r.o.