Aktuální nabídka práce DUKO s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 
 • ŠIČ / ŠIČKA (švadlena)

  Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná minimálně o 10 hodin týdně). Pozice pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: šití kojeneckého a dětského textilu. Požadavky: znalost šití na průmyslových šicích st ...

 • Ostraha

  První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

  Určeno pro OZP§ Požadujeme trestní bezúhonnost!!

 • Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

  Určeno pro OZP i zdravé osoby. Požadujeme střední odborné vzdělání s výučním listem nebo praxí. Plný pracovní úvazek. Směnnost dle dohody - jednosměnný, dvousměnný provoz, pružná pracovní doba.

 • Všeobecný administrativní pracovník

  Provoz jednosměnný, pružná pracovní doba. Úvazek plný nebo zkrácený.Mzda dle pracovního úvazku. Základy účetnictví, příprava podkladů pro mzdovou účetní, kopírování, skenováni, znalost práce na PC - WORD, EXCEL. Pozice vhodná pouze pro OZP!!!!

 • Uklízeč/ka

  Určeno pro OZP! Pracovní úvazek 10 - 20 hod. týdně.

 • Šička - pouze pro OZP

  První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky po - pá 9.00 - 12.00 hod nebo e-mailem dukobrno@seznam.cz Požadujeme znalost práce na šicím stroji. Pouze pro OZP, čistý trestní rejstřík.

 

Zaměstnání u DUKO s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DUKO s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DUKO s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 48169978
adresa: Praha - Staré Město, Rybná 716/24
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DUKO s.r.o.