Aktuální nabídka práce Ing. Miloslav Ratman

2 aktuálních volných míst

  • Obsluha čerpací stanice Shell - venkovní prodejce

    Zákaznický servis u výdejního stojanu - pomoc při tankování PHM, prodej prémiových paliv, prodej a doplňování provozních kapalin. Údržba a úklid ve venkovním areálu stanice a myčky Požadujeme: Spolehlivost, komunikativnost, slušnost, ochotu učit se novým věcem. Minimální věk 18 let Nabízíme: Adekvátní finanční odměna, výkonnostní prémie, školen ...

  • Obsluha čerpací stanice Shell , HPP možný

    Příjem platby za PHM a zboží, aktivní prodej, doplňování a příjem zboží, úklid stanice. Požadujeme: Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost a aktivní přístup. Nabízíme: Adekvátní platové ohodnocení, profesní růst, práce v moderním prostředí, malý přátelský kolektiv.

Zaměstnání u Ing. Miloslav Ratman

Zajímá vás práce ve firmě Ing. Miloslav Ratman? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Ing. Miloslav Ratman

vznik firmy v ČR: duben 1993 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 48162418
adresa: Pardubice - Trnová, Na Vrškách 57
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Ing. Miloslav Ratman