Aktuální nabídka práce ČSAD Karviná a.s.

1 aktuálních volných míst

  • Automechanik, autoelektrikář

    Požadavky: " Vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář nebo v příbuzném oboru " Praxe na nákladních vozidlech nebo autobusech výhodou (není podmínkou) " Spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům Nabízíme: " Náborový příspěvek až 20 000 Kč " Týden dovolené navíc " Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění " Příspěvek na ...

Zaměstnání u ČSAD Karviná a.s.

Zajímá vás práce ve firmě ČSAD Karviná a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ČSAD Karviná a.s.

vznik firmy v ČR: duben 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 45192090
adresa: Karviná - Nové Město, Bohumínská 1876/2
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ČSAD Karviná a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ČSAD Karviná nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ČSAD Karviná a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Automechanik, autoelektrikář.

Všechna volná místa ve společnosti ČSAD Karviná a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ČSAD Karviná?

Společnost ČSAD Karviná aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ČSAD Karviná je 31500 Kč.