Aktuální nabídka práce V.K.P., spol. s r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Řezníci a uzenáři

    ŘEZNÍCI A UZENÁŘI Požadujeme: chuť pracovat, samostatnost, spolehlivost,zručnost. Vyučení v oboru a praxe vítána, zkušenosti s bouráním masa a přípravou tradičních uzenin výhodou. Nabízíme: práci v malém kolektivu. První kontakt: telefonicky na čísle 777 738 730, e-mailem na [email protected] nebo osobně v sídle firmy na adrese Dolní Bečva 598. ...

Zaměstnání u V.K.P., spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě V.K.P., spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o V.K.P., spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 43964192
adresa: Dolní Bečva 598
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s V.K.P., spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik V.K.P. nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti V.K.P., spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řezníci a uzenáři.

Všechna volná místa ve společnosti V.K.P., spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti V.K.P.?

Společnost V.K.P. aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 29000 Kč. Průměrná nabízená mzda v V.K.P. je 25500 Kč.