Aktuální nabídka práce Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Betonáři

    Místo pracoviště: - Nový Brázdim 38, 250 63 Mratín Prvotní kontakt: - osobně po tel. dohodě - tel.: 602 313 842 Upřesňující údaje: - Práce na rekonstrukcích a výstavbě nových propustků, mostků a malých mostů, na opěrných a protihlukových zdí a příbuzných pracech

  • Betonáři

    Místo pracoviště: - Nový Brázdim 38, 250 63 Mratín Prvotní kontakt: - osobně po tel. dohodě - tel.: 602 313 842 Upřesňující údaje: - Pracovník hlavní stavební výroby - výstavba,opravy a rekonstrukce malých inženýrských staveb ( malé mosty a propustky,opěrné a protihlukové zdi,silážní stěny apod. ). - Práce betonářské,montáž bednění, ukládka armat ...

Zaměstnání u Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 40527280
adresa: Brázdim - Nový Brázdim 38
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Ing. Sommer - cihelna Brázdim nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Betonáři, Betonáři.

Všechna volná místa ve společnosti Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Ing. Sommer - cihelna Brázdim?

Společnost Ing. Sommer - cihelna Brázdim aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Ing. Sommer - cihelna Brázdim je 17975 Kč.