Aktuální nabídka práce Cellthera, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Všeobecná zdravotní sestra

    První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Jste zdravotní sestra a hledáte zajímavou práci na soukromé klinice v Brně? Možná hledáme právě Vás! Co Vám můžeme nabídnout? práci zdravotní sestry v soukromém zdravotnickém zařízení příjemný a malý kolektiv práci v nadstandardních a moderních prostorech kvalitní a příjemné zázemí pro zaměst ...

Zaměstnání u Cellthera, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Cellthera, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Cellthera, s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 29236924
adresa: Brno - Dolní Heršpice, Vídeňská 101/119
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Cellthera, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Cellthera nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Cellthera, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Všeobecná zdravotní sestra.

Všechna volná místa ve společnosti Cellthera, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Cellthera?

Společnost Cellthera aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Cellthera je 40000 Kč.