Aktuální nabídka práce ICE invest spol. s r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Servírka v Cukrárně Cafe Ignác

    Pro naši provozovnu Cukrárna Cafe Ignác hledáme ZODPOVĚDNÉ a SPOLEHLIVÉ uchazeče/ uchazečky na na dlouhodobou brigádu. Pracovní doba: PO-PÁ 14:00-18:00 případně 19:00 (při větším počtu zákazníků) SO-NE buď 12 hodinové směny nebo 8:00-14:00 či 14:00 - 19:00 Zkušenosti výhodou, vše Vás však rádi naučíme a vysvětlíme na školení. V případě zájmu V ...

  • Prodej občerstvení Brno Bohunice (od října), Olympia (prosinec) 120 - 160/ hod.

    Pro naši provozovny v Brně Bohunicích (ulice Kamenice) před OD Kaufland a na stánek v Olympii v Modřicích hledáme uchazeče/ uchazečky na dlouhodobou brigádu ve stánku - Bohunice - prodej kávy, párků a trdelníku. Olympia prodej balené kávy, čokolády, atd. Bohunice provoz říjen - březen Olympia POUZE PROSINEC Brigáda je vhodná jak ke studiu, tak p ...

Zaměstnání u ICE invest spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ICE invest spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ICE invest spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 29189918
adresa: Brno - Medlánky, V Újezdech 590/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ICE invest spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ICE invest nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ICE invest spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Servírka v Cukrárně Cafe Ignác, Prodej občerstvení Brno Bohunice (od října), Olympia (prosinec) 120 - 160/ hod..

Všechna volná místa ve společnosti ICE invest spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ICE invest?

Ve firmě ICE invest můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 160 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v ICE invest je 130 Kč/hod.