Aktuální nabídka práce Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

8 aktuálních volných míst

 • Obchodní konzultant/zástupce - Working Team Leade

  KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Pýcha Jakub, tel.: +420 608 955 978, e-mail: [email protected] Jazykovou kombinace Arabský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Francouzký jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

 • Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Customer Service Advisor

  Srbský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího. ZAM. VÝHODY : Multisport karta, stravenky.

 • Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - IT Support

  Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího. ZAM. VÝHODY : Multisport karta, stravenky

 • Obchodní konzultant/zástupce - Sales Representative

  Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Francouzský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Arabský jazyk na úrovni rodilého mluvčího. ZAM. VÝHODY : Multisport karta, stravenky.

 • Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Customer Service Advisor

  Hebrejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího benefit : Multisport karta, stravenky

 • Obchodní konzultant/zástupce - Sales Representative

  Hebrejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího. BENEFITY : Multisport karta, stravenky.

 • Obchodní konzultant/zástupce - Sales Coach

  Ázerbájdžánský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího. ZAM. VÝHODY : Multisport karta, stravenky.

 • Obchodní konzultant/zástupce - Sales Representative

  KONTAKT : Pýcha Jakub, tel.: +420 608 955 978, e-mail: [email protected] MÍSTO VÝKONU PRAHA Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího + Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího. ZAM. VÝHODY : Multisport karta, stravenky.

Zaměstnání u Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 29043654
adresa: Praha - Nové Město, Václavské náměstí 808/66
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 8 volných pracovních míst ve společnosti Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obchodní konzultant/zástupce - Working Team Leade, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Customer Service Advisor, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - IT Support, Obchodní konzultant/zástupce - Sales Representative, Obchodní konzultant/zástupce - Sales Representative a dalších 3 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic?

Společnost Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic aktuálně nabízí 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 38000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic je 33750 Kč.