Aktuální nabídka práce INOMNIA s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Kosmetici a maskéři

    MÍSTO VÝKONU : Jugoslávská č.p. 481/12, Vinohrady, 120 00 Praha 2 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Chaloupková Oksana, e-mail: [email protected] Práce s depilační cukrovou pastou, s kosmetickými přípravky a přístroje. Požadujeme pokročilou znalost Ruštiny, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu. ZAM VÝHODY : Provize z prodeje kosmetickýc ...

  • Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

    MÍSTO VÝKONU : Francouzská č.p. 171/28, Vinohrady, 120 00 Praha 2 KONTAKT : Chaloupková Oksana, e-mail: [email protected]; [email protected] Požadujeme znalost ruštiny nebo angličtiny, řidičský průkaz, Výpis z RT. Práce spočívá v údržbě přístrojů v kosmetickém salonu, noční úklid prostorů.

Zaměstnání u INOMNIA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě INOMNIA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o INOMNIA s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 28983599
adresa: Praha - Vinohrady, Jugoslávská 481/12
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s INOMNIA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik INOMNIA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti INOMNIA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Kosmetici a maskéři, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Všechna volná místa ve společnosti INOMNIA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti INOMNIA?

Společnost INOMNIA aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v INOMNIA je 23000 Kč.