Aktuální nabídka práce CVEJN s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Instalatér / instalatérka, topenář / topenářka

    Pracovní poměr na dobu určitou, při kladném hodnocení předpoklad prodloužení na dobu neurčitou. Nástupní hrubá měsíční mzda od 22.000,- Kč dle délky praxe a pracovních zkušeností. Nástup možný ihned. Výkon práce převážně město Hradec Králové a oblast Královéhradeckého kraje. Požadavky: min. vzdělání - vyučení v oboru instalatér, topenář nebo v př ...

Zaměstnání u CVEJN s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě CVEJN s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o CVEJN s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2012 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28854853
adresa: Nové Město nad Metují - Krčín, Žižkovo náměstí 9
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s CVEJN s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik CVEJN nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti CVEJN s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: INSTALATÉR / INSTALATÉRKA, TOPENÁŘ / TOPENÁŘKA.

Všechna volná místa ve společnosti CVEJN s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti CVEJN?

Společnost CVEJN aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 22000 Kč. Průměrná nabízená mzda v CVEJN je 22000 Kč.