Aktuální nabídka práce čekro CZ s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • TRUHLÁŘ-kompletář

    Kompletace dřevěných výrobků. Oken, dveří apod. Pečlivost, svědomitost, chuť pracovat. Možnost podílet se na výrobě zajímavých historických oken. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Hlásit se předem telefonicky v době 7.00-16.00 hod.

  • Truhlář

    Výroba dřevěných výrobků. Oken, dveří apod. Pečlivost, svědomitost, chuť pracovat. Možnost podílet se na výrobě zajímavých historických oken. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Hlásit se předem telefonicky v době 7.00-16.00 hod.

Zaměstnání u čekro CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě čekro CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o čekro CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2011 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 28750187
adresa: Liberec - Liberec XIV-Ruprechtice, Smrková 1085
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s čekro CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik čekro CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti čekro CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: TRUHLÁŘ, TRUHLÁŘ-kompletář.

Všechna volná místa ve společnosti čekro CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti čekro CZ?

Ve firmě čekro CZ můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 180 Kč do 180 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v čekro CZ je 180 Kč/hod.