Aktuální nabídka práce DAFIN MORAVA s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Údržbáři budov a zeleně POUZE OZP

    Místo pouze pro OZP Nabízíme příjemné pracovní prostředí Jedná se o údržbu zeleně a údržbu budovy Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

  • Účetní, administrativní pracovník POUZE OZP

    -Místo pouze pro OZP -Ekonomické vzdělání výhodou, ale není nutné pokud je praxe -Snaha učit se novým věcem vítána -Znalost ekonomického systému POHODA výhodou, není nutné -Nabízíme příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv -Zaučení v práci jiným zaměstnancem po dobu cca 2-3 měsíců -Jedná se o vystavování a účtování faktur, pokladen, bank a pří ...

Zaměstnání u DAFIN MORAVA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DAFIN MORAVA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DAFIN MORAVA s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 28633466
adresa: Karviná - Ráj, U Státní hranice 363/12
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DAFIN MORAVA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik DAFIN MORAVA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti DAFIN MORAVA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Účetní, administrativní pracovník POUZE OZP, Údržbáři budov a zeleně POUZE OZP.

Všechna volná místa ve společnosti DAFIN MORAVA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti DAFIN MORAVA?

Společnost DAFIN MORAVA aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10000 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v DAFIN MORAVA je 13700 Kč.