Aktuální nabídka práce ALLIUM AGRO s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Regionální obchodní manažer/ka oblast střední, jižní Morava - zemědělské komodity

    pracoviště Kroměříž - Náplň práce: obchodní činnost v terénu - Požadavky: zkušenost s obchodní činností resp. zemědělské vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost práce s počítačem a MS Office, reprezentativní vystupování, komunikativnost, pečlivost, organizační schopnosti - Benefity: příspěvek na stravování, služební automobil, ...

Zaměstnání u ALLIUM AGRO s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ALLIUM AGRO s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ALLIUM AGRO s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28628659
adresa: Nový Jičín, Na Valech 411/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ALLIUM AGRO s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ALLIUM AGRO nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ALLIUM AGRO s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Regionální obchodní manažer/ka oblast střední, jižní Morava - zemědělské komodity.

Všechna volná místa ve společnosti ALLIUM AGRO s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ALLIUM AGRO?

Společnost ALLIUM AGRO aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 60000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ALLIUM AGRO je 45000 Kč.