Aktuální nabídka práce GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Montážní dělník/dělnice sportovního nářadí na území čr a sr

    C04 z:22/6/2022 Požadujeme: - Řidičský průkaz sk B. řízení dodávky 3,5t. - Čtení a použití technických podkladů. Náplň práce: - Montáže a kompletace jednoduchých konstrukcí dle PD na základové patky, zdi. - Objíždění a montáž na stavbách odběratelů na území ČR a SR. - Ruční opracovávání součástí pilováním, broušením, řezáním, sekáním, rovnáním, ...

Zaměstnání u GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28570987
adresa: Frýdlant nad Ostravicí - Nová Ves 35
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik GLOBAL SPORT ČUPA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ NA ÚZEMÍ ČR A SR.

Všechna volná místa ve společnosti GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti GLOBAL SPORT ČUPA?

Ve firmě GLOBAL SPORT ČUPA můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 140 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v GLOBAL SPORT ČUPA je 130 Kč/hod.