Aktuální nabídka práce RANOB s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pracovník/ce ostrahy objektu

    Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Náplň práce: ostraha venkovního objektu pravidelnými venkovními pochůzkami se psem, vedení výkazové dokumentace, komunikace se zástupci zákazníka. Požadavky: vhodný zdravotní stav pro výkon ostrahy, odpovědný přístup k plnění pokynů a směrnic, schopnost pracovat samostatn ...

Zaměstnání u RANOB s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě RANOB s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o RANOB s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2009 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28326890
adresa: Brno - Černovice, Olomoucká 260/12
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s RANOB s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik RANOB nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti RANOB s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník/ce ostrahy objektu.

Všechna volná místa ve společnosti RANOB s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti RANOB?

Ve firmě RANOB můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 115 Kč do 115 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v RANOB je 115 Kč/hod.