Aktuální nabídka práce Barclays Services Limited, odštěpný závod

49 aktuálních volných míst

 
 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru Aplikovaná matematika a informatika.echnika.

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru Informační systémy a technologie.

 • Systémoví analytici

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ukrajinština a ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru Systémová analýza.

 • Vývojáři softwaru

  MVP: Praha Kontakt: e-mail jvavrinec@deloittece.com, tel.: 703183086. Ruština naúrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny a češtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Aplikovaná informatika (Systémové programování).

 • Vývojáři softwaru

  Kont. os.: Martina Tomková, e-mail: martina.tomkova@barclays.com, 725 733 710, Po - Pá 9-11 Pokročilá znalost angličtiny (každodenní psaná i ústní/telefonická komunikace). Znalost ruštiny a ukrajinštiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru Biochemie. Požadované znalosti: .Net C# developer; dalsi: WebApi, Owin, Topshelf, SQL, Solace, Angular ...

 • Vývojáři softwaru

  Kont. os.: Jan Vavřinec, email: jvavrinec@deloittece.com, 703 183 086 - Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny a ruštiny. - Vysokoškolské magisterské vzdělání. - Znalost v oblasti vývoje softwaru doložená certifikátem.

 • Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru Informatika a výpočetní technika.

 • Vývojáři softwaru

  MVP: Praha Kontakt: e-mail jvavrinec@deloittece.com, tel.: 703183086. Ukrajinština a ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru hydrologie.

 • Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

  Kont. os.: Jan Vavřinec, email: jvavrinec@deloittece.com, 703 183 086 Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny a ruštiny. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru: Chemická technologie těžko tavitelných nekovových a silikátových materiálů.

 • Systémoví analytici

  Kont. os.: Jan Vavřinec, e-mail: jvavrinec@deloittece.com, tel.: 703 183 086 "Portugalština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny." "Úplné středoškolské vzdělání. Znalost oblasti informačních technologií doložená certifikátem."

 • Vývojáři softwaru

  MVP: Praha Kontakt: e-mail jvavrinec@deloittece.com, tel.: 703183086. Srbština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru informační technologie.

 • Vývojáři softwaru

  Kont. os.: Martina Tomková, e-mail: martina.tomkova@barclays.com, 725 733 710, Po - Pá 9-11 Pokročilá znalost angličtiny (každodenní psaná i ústní/telefonická komunikace). Znalost ukrajinštiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Softwarové inženýrství. Požadované znalosti: .NET 3.5 – 4.6.2, C#, REST API, Owin, Web API, WebSockets, Angular 2, TypeScrip ...

 • Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií

  Kont. os.: Martina Tomková, e-mail: martina.tomkova@barclays.com, 725 733 710, Po - Pá 9-11 Pokročilá znalost angličtiny (každodenní psaná i ústní/telefonická komunikace). Znalost ukrajinštiny a ruštiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru Aplikovaná matematika. Požadujeme alespoň desetileté zkušenosti v oblasti softwarového inženýrství a p ...

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Filipínština a angličtina na úrovni rodilého mluvčí. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru Informační technologie.

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ukrajinština a ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Konstrukce a vývoj elektronických systémů.

 

Zaměstnání u Barclays Services Limited, odštěpný závod

Zajímá vás práce ve firmě Barclays Services Limited, odštěpný závod? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Barclays Services Limited, odštěpný závod

vznik firmy v ČR: prosinec 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 28213017
adresa: Praha - Nusle, Štětkova 1638/18
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Barclays Services Limited, odštěpný závod