Aktuální nabídka práce Barclays Services Limited, odštěpný závod

18 aktuálních volných míst

 
 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost angličtiny na vysoké úrovni Znalost makodonského jazyka na úrovni rodilý mluvčí Vysokoškolské vzdělání - magisterský titul v IT (informační technologie) oblasti.

 • Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 721292082, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost angličtiny Bakalářské vzdělání v oboru informační technologie

 • Vývojáři softwaru

  Kont. os.: Jan Vavřinec, email: jvavrinec@deloittece.com, 703 183 086 "Ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské inženýrské vzdělání v oboru Řídící letadlové systémy."

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost angličtiny na vysoké úrovni Znalost ruského jazyka na úrovni rodilý mluvčí Vysokoškolské vzdělání - inženýrský titul v oboru "počítače, komplexy, systémy a sítě

 • Vývojáři softwaru

  MVP: Praha Kontakt: Lukašík Petr, tel.: 721292082, e-mail: plukasik@deloittece.com Požadované dovednosti - ukrajinština na úrovni rodilého mluvčí. Znalost angličtiny.

 • Vývojáři softwaru

  Kont. os.: Vavřinec Jan, tel.: 703 183 086, jvavrinec@deloittece.com Ruština a ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru: Ekonomická kybernetika.

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost arabského jazyka na úrovni rodilý mluvčí Vysokoškolské vzdělání - B.Sc. v oblasti "počítače a informatika"

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Turečtina na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské bakalářské vzdělání v oboru Počítačové inženýrství.

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost běloruského a ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Středoškolské vzdělání se zaměřením na matematiku.

 • Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny a ruštiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru: Informační tenchnologie projektování

 • Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost angličtiny na vysoké úrovni Hindština na úrovni rodilý mluvčí Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru technickém oboru - elektrotechnika

 • Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Lukašík Petr, tel.: 770175215, e-mail: plukasik@deloittece.com Znalost angličtiny na vysoké úrovni Znalost španělského jazyka na úrovni rodilý mluvčí Vysokoškolské magisterské vzdělání v IT (informační technologie)

 • Vývojáři softwaru

  MVP: Praha Kontakt: Lukašík Petr, tel.: 721292082, e-mail: plukasik@deloittece.com Požadované dovednosti - ruština na úrovni rodilého mluvčí. Znalost angličtiny.

 • Twaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Hindština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru Počítačové aplikace.

 • Vývojáři softwaru

  místo výkonu práce: Praha kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Počítačové systémy řízení a automatika.

 

Zaměstnání u Barclays Services Limited, odštěpný závod

Zajímá vás práce ve firmě Barclays Services Limited, odštěpný závod? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Barclays Services Limited, odštěpný závod

vznik firmy v ČR: prosinec 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 28213017
adresa: Praha - Nusle, Štětkova 1638/18
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Barclays Services Limited, odštěpný závod