Aktuální nabídka práce MOSAIC HOUSE s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • SPECIÁLNÍ VÍZUM §97 d, ZoZ

    SPECIÁLNÍ VÍZUM §97 d, ZoZ MÍSTO VÝKONU : Odborů č.p. 278/4, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Dagmar Almadová, e-mail: [email protected] - Mluví ukrajinsky, rusky, anglicky a česky - Má zkušenosti se softwarem Mews - Má zkušenost s hotely luxusními hotely 4* - Má zkušenosti s kavárnou - Je schopná dělat noční směny ...

  • Recepční

    MÍSTO VÝKONU : Odborů č.p. 278/4, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Dagmar Almadová, e-mail: [email protected] - Mluví ukrajinsky, rusky, anglicky a česky - Má zkušenosti se softwarem Mews - Má zkušenost s hotely luxusními hotely 4* - Má zkušenosti s kavárnou - Je společenská osoba - Je schopná dělat noční směny ...

Zaměstnání u MOSAIC HOUSE s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MOSAIC HOUSE s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MOSAIC HOUSE s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2008 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 28204875
adresa: Praha - Nové Město, Odborů 278/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MOSAIC HOUSE s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MOSAIC HOUSE nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti MOSAIC HOUSE s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: SPECIÁLNÍ VÍZUM §97 d, ZoZ, recepční.

Všechna volná místa ve společnosti MOSAIC HOUSE s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MOSAIC HOUSE?

Společnost MOSAIC HOUSE aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 22000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MOSAIC HOUSE je 21000 Kč.