Aktuální nabídka práce Rilancio s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Elektrikář - silnoproud

    Společnost Rilancio působící v oblasti facility a správy budov, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Elektrikář - silnoproud na dlouhodobou spolupráci. Elektro instalace (rozvody budov) Elektromontážní práce na zařízení NN Zapojování elektrotechnického zařízení dle projektové dokumentace Pravidelné kontroly a údržby elektrotechnického zaří ...

Zaměstnání u Rilancio s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Rilancio s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Rilancio s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 28185561
www stránky: http://www.rilancio.cz
adresa: Praha - Nové Město, Krakovská 1366/25
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Rilancio s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Rilancio nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Rilancio s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Elektrikář - silnoproud.

Všechna volná místa ve společnosti Rilancio s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Rilancio?

Ve firmě Rilancio můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Rilancio je 0 Kč/hod.