Aktuální nabídka práce Truong Nguyen Dai

1 aktuálních volných míst

  • Prodavači smíšeného zboží

    KO: Ing. BUI Viet Van, tel.: 775 946 789 - volejte pouze v pátek od 15 do 17 hodin, e-mail: Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: [email protected] Pracoviště Budišov nad Budišovkou. Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá vietnamština výhodou. Bonusy: možnost stravování v provozovně ...

Zaměstnání u Truong Nguyen Dai

Zajímá vás práce ve firmě Truong Nguyen Dai? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Truong Nguyen Dai

vznik firmy v ČR: prosinec 2008 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
IČ: 28043405
adresa: Mratín, Kostelecká 20
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Truong Nguyen Dai

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Truong Nguyen Dai nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Truong Nguyen Dai.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: prodavači smíšeného zboží.

Všechna volná místa ve společnosti Truong Nguyen Dai na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Truong Nguyen Dai?

Společnost Truong Nguyen Dai aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18500 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Truong Nguyen Dai je 20750 Kč.