Aktuální nabídka práce TCS Taurus Service s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Telefonní operátor/ka pro zákaznický servis a prodej

    Společnost TCS Taurus service s.r.o. jako zprostředkovatel zákaznického servisu a telemarketingu v České rebublice se rozhodl rozšířit team. Naše společnost více než 12 let pečuje o své zákazníky po telefonu s vysoce specializovaným týmem poradců pro zákazníky. Pro další rozšíření této služby hledáme nového člena týmu na plný nebo částečný úvazek. ...

  • Telefonní operátor/ka pro zákaznický servis a prodej

    Společnost TCS Taurus service s.r.o. jako zprostředkovatel zákaznického servisu a telemarketingu v České rebublice se rozhodl rozšířit team pro novou značku AuraNatura: Naše společnost více než 12 let pečuje o své zákazníky po telefonu s vysoce specializovaným týmem poradců pro zákazníky. Pro další rozšíření této služby hledáme nového člena týmu na ...

Zaměstnání u TCS Taurus Service s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TCS Taurus Service s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TCS Taurus Service s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2008 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 28024133
adresa: Plzeň - Jižní Předměstí, Plovární 82/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TCS Taurus Service s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TCS Taurus Service nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti TCS Taurus Service s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Telefonní operátor/ka pro zákaznický servis a prodej, Telefonní operátor/ka pro zákaznický servis a prodej.

Všechna volná místa ve společnosti TCS Taurus Service s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TCS Taurus Service?

Společnost TCS Taurus Service aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 29000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TCS Taurus Service je 35750 Kč.