Aktuální nabídka práce F-communication s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodavači v prodejnách

    Kontakt: tel.: 608555649 - 9:00 - 17:00 ho. PO - PÁ, e-mail: [email protected] Hledáme fajnšmekra pro prodej mobilních telefonů a příslušenství v reprezentativních prostorách Centrum Krakov na pobočku F-mobil.cz. Praxe v oboru výhodou popř. základní zkušenosti se servisem telefonů (výměny LCD a baterií), znalost účetních systémů Pohoda apod. ...

  • Prodavači v prodejnách

    Kontakt: tel.: 608555649 - 9:00 - 17:00 ho. PO - PÁ, e-mail: [email protected] Hledáme fajnšmekra pro prodej mobilních telefonů a příslušenství v reprezentativních prostorách OC NOVO Plaza na pobočku F-mobil.cz. Praxe v oboru výhodou popř. základní zkušenosti se servisem telefonů (výměny LCD a baterií), znalost účetních systémů Pohoda apod. Po ...

Zaměstnání u F-communication s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě F-communication s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o F-communication s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 27935736
adresa: Horažďovice, Husovo náměstí 147
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s F-communication s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik F-communication nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti F-communication s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavači v prodejnách, Prodavači v prodejnách.

Všechna volná místa ve společnosti F-communication s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti F-communication?

Společnost F-communication aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 34000 Kč. Průměrná nabízená mzda v F-communication je 30000 Kč.