Aktuální nabídka práce PSí HUBÍK s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Konstruktér/ka střihů

    pracoviště Hulín - Pracovní náplň: Konstrukce střihů. Výsledkem Vaší práce bude skvěle padnoucí kombinéza, která ochrání motorkáře na cestách i na závodních tratích. - Očekáváme: Znalost konstrukce střihu. Základy práce v CAD systému. Technické myšlení, představivost, smysl pro detail, samostatnost a spolehlivost. - pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:3 ...

Zaměstnání u PSí HUBÍK s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě PSí HUBÍK s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PSí HUBÍK s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 27751414
adresa: Tlumačov, Dolní 23
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PSí HUBÍK s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PSí HUBÍK nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti PSí HUBÍK s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Konstruktér/ka střihů.

Všechna volná místa ve společnosti PSí HUBÍK s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PSí HUBÍK?

Společnost PSí HUBÍK aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v PSí HUBÍK je 35000 Kč.