Aktuální nabídka práce STATEK NOVOTINKY s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • DPČ/DPP Traktorista - kombajnér

    DPP/DPČ Pracoviště je statek v Novotinkách u Načeradce, Uvítáme zájemce z blízkého okolí. Mzda se bude dále odvíjet od kvalifikace a výkonu, po zapracování vyšší mzda. Práce s nejmodernější technikou. Nabízíme: obědy zdarma, možnost ubytování Nejdříve nutný telefonický kontakt 602 444 477

  • Traktorista - kombajnér

    Pracoviště je statek v Novotinkách u Načeradce, Uvítáme zájemce z blízkého okolí. Mzda se bude dále odvíjet od kvalifikace a výkonu, po zapracování vyšší mzda. Práce s nejmodernější technikou. Nabízíme: obědy zdarma, po zapracování možnost bydlení v rodinném domě Nejdříve nutný telefonický kontakt 602 444 477

Zaměstnání u STATEK NOVOTINKY s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě STATEK NOVOTINKY s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o STATEK NOVOTINKY s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 27625656
adresa: Strančice, Ke Školce 208
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s STATEK NOVOTINKY s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik STATEK NOVOTINKY nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti STATEK NOVOTINKY s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Traktorista - kombajnér, DPČ/DPP Traktorista - kombajnér.

Všechna volná místa ve společnosti STATEK NOVOTINKY s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti STATEK NOVOTINKY?

Společnost STATEK NOVOTINKY aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v STATEK NOVOTINKY je 30000 Kč.