Aktuální nabídka práce STAVIX s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Strojník / strojnice - obsluha bagru

    Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: okres Náchod.

  • ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU nad 3,5t

    Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: řidičský průkaz sk. C. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: okres Náchod.

  • Zedník / zednice

    Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Náplň práce: vyzdívání příček ze všech druhů materiálů. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: okres Náchod.

Zaměstnání u STAVIX s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě STAVIX s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o STAVIX s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 27526984
adresa: Praha - Chodov, Türkova 828/20
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s STAVIX s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik STAVIX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti STAVIX s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ZEDNÍK / ZEDNICE, ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU nad 3,5t, STROJNÍK / STROJNICE - OBSLUHA BAGRU.

Všechna volná místa ve společnosti STAVIX s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti STAVIX?

Společnost STAVIX aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22200 Kč do 23640 Kč. Průměrná nabízená mzda v STAVIX je 23160 Kč.