Aktuální nabídka práce VMM com CZ, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Stavební dělník / dělnice

    CZ-ISCO: 71195 STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Požadavky: odpovídající zdravotní stav, pracovní zdravotní prohlídka, beztrestnost, mobilita, pečlivost a odpovědnost, výhodou částečná znalost RJ, popř. moldavštiny, ukrajinštiny, angličtiny. Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování. Kontakt telefoni ...

Zaměstnání u VMM com CZ, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě VMM com CZ, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o VMM com CZ, s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 27518311
adresa: Choustníkovo Hradiště 4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s VMM com CZ, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik VMM com CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti VMM com CZ, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE.

Všechna volná místa ve společnosti VMM com CZ, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti VMM com CZ?

Společnost VMM com CZ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21200 Kč do 23200 Kč. Průměrná nabízená mzda v VMM com CZ je 22200 Kč.