Aktuální nabídka práce ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků

  • Číšníci a servírky

    Jirková Martina, osobně: Celetná 21, 110 00 Praha 1 (U Červeného orla) cizí jazyk (angličtina, albánština) výhodou, český jazyk podmínkou

  • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

    Jirková Martina, osobně: Celetná 21, 110 00 Praha 1 (U Červeného orla) cizí jazyk (aj, albánština) výhodou, čj podmínkou

Zaměstnání u ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 27430880
adresa: Praha - Letňany, Tupolevova 713
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ORIGINÁL GRANÁT PRAHA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Číšníci a servírky.

Všechna volná místa ve společnosti ORIGINÁL GRANÁT PRAHA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ORIGINÁL GRANÁT PRAHA?

Společnost ORIGINÁL GRANÁT PRAHA aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17500 Kč do 21500 Kč. Průměrná nabízená mzda v ORIGINÁL GRANÁT PRAHA je 19833 Kč.