Aktuální nabídka práce JabloPCB s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Dělník v elektrotechnice

    Náplň práce: * pájení desek plošných spojů, opravy desek, * obsluha výrobní linky (strojní pájení el. součástek), * vkládání DPS do stroje, * dolaďování parametrů stroje, dohled na plynulý chod stroje, * kontrola správnosti zapájení, spolupráce se servisem, technology. Požadujeme: * velmi dobrý zrak, manuální zručnost - práce s drobnými součástkam ...

  • Technici elektronici, technologové, normovači

    Pracovní náplň: - tvorba a optimalizace programu osazovacích automatů - vytváření technologických postupů - definování parametrů zařízení - správa databáze knihoven linek - aplikace změn do programu Požadujeme: - SŠ vzdělání elektrotechnického směru výhodou - uživatelská znalost práce na PC - čtení technické dokumentace Nabízíme: - práci na HPP ...

Zaměstnání u JabloPCB s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě JabloPCB s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o JabloPCB s.r.o.

vznik firmy v ČR: červenec 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 27274705
adresa: Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou, U Přehrady 5129/67
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s JabloPCB s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik JabloPCB nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti JabloPCB s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělník v elektrotechnice, Technici elektronici, technologové, normovači.

Všechna volná místa ve společnosti JabloPCB s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti JabloPCB?

Společnost JabloPCB aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v JabloPCB je 26750 Kč.