Aktuální nabídka práce NORIKSTAV, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Místo pracoviště: - Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 734 829 465 Čt a Pá od 15:00 do 17:00 - osobně na adrese Kahovská 1706/2 Praha 4, Chodov - schůzku předem telefonicky sjednat Upřesňující údaje: - požadujeme výpis RT, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - průkaz obsluhy motorových vozíků - fyzicky náročná práce v chladícím boxu ...

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Místo pracoviště: - Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 734 829 465 Čt a Pá od 15:00 do 17:00 - osobně na adrese Kahovská 1706/2 Praha 4, Chodov - schůzku předem telefonicky sjednat Upřesňující údaje: - výpis z RT, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - průkaz obsluhy motorových vozíků - fyzicky náročná práce v chladícím boxu ...

Zaměstnání u NORIKSTAV, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě NORIKSTAV, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o NORIKSTAV, s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 27191371
adresa: Praha - Uhříněves, Přátelství 986/19
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s NORIKSTAV, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik NORIKSTAV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti NORIKSTAV, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Všechna volná místa ve společnosti NORIKSTAV, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti NORIKSTAV?

Společnost NORIKSTAV aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v NORIKSTAV je 17300 Kč.