Aktuální nabídka práce Asseco Central Europe, a.s.

2 aktuálních volných míst

  • Tester

    První kontakt: e-mailem. Náplň práce:Provádění testů: o Uživatelské manuální testy o Testy interface a služeb (pomocí SoapUI) o Zaznamenání a popis nalezených problémů, komunikace s vývojáři Tvorba testovacích výstupů, reporting o stavech testů Tvorba testovacích scénářů – Test analýza. Požadavky: Znalost principů a metodik testování Praxe v oblas ...

  • Vývojáři softwaru

    První kontakt: e-mailem. Náplň práce:vývoj komplexního webového systému a řesení na míru pro zákazníka požadavky:praxe v programování JAVA,zkušenost s implementací aplikační logiky v Java EE, znalost SQL, zkušenosti s databázemi PostgreSQL, Oracle anglický jazyk -B2 český jazyk - výhoda Zaměstnanecké výhody: stravenky, variabilní složka mzdy, c ...

Zaměstnání u Asseco Central Europe, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě Asseco Central Europe, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Asseco Central Europe, a.s.

vznik firmy v ČR: srpen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 27074358
adresa: Praha - Michle, Budějovická 778/3a
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Asseco Central Europe, a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Asseco Central Europe nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Asseco Central Europe, a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Vývojáři softwaru, Tester.

Všechna volná místa ve společnosti Asseco Central Europe, a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Asseco Central Europe?

Společnost Asseco Central Europe aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Asseco Central Europe je 30000 Kč.