Aktuální nabídka práce WB Lacke CZ, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Tónovací technici

    Nástup možný IHNED - praktické zkušenosti s tónováním, aplikací a mícháním barev podmínkou - práce na PC, řidičský průkaz sk. B - pracovní doba po - pá v jednosměrném provozu 6:30 - 15:00 - možnost kariérního růstu - moderní prostředí, mladý kolektiv Zaměstnanecké výhody: 13. plat, příspěvek na dovolenou, stravenky, víkendy a státní svátky zavřen ...

  • Tónovací technici

    - obsluha míchacích zařízení - zaučíme - řidičský průkaz sk. B - nástup možný ihned - spolehlivost, flexibilita - snahu učit se novým věcem - řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou. - pracovní doba 6:30 - 15:00 Zaměstnanecké výhody: Stravenky, víkendy a státní svátky zavřeno.

Zaměstnání u WB Lacke CZ, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě WB Lacke CZ, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o WB Lacke CZ, s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 26942381
adresa: Zlín - Štípa, Velíkovská 554
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s WB Lacke CZ, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik WB Lacke CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti WB Lacke CZ, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Tónovací technici, Tónovací technici.

Všechna volná místa ve společnosti WB Lacke CZ, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti WB Lacke CZ?

Společnost WB Lacke CZ aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32000 Kč do 34000 Kč. Průměrná nabízená mzda v WB Lacke CZ je 33000 Kč.