Aktuální nabídka práce TRINANZA s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Technik BOZP a PO

    1. kontakt e-maillem. Své CV zašlete na: [email protected] Společnost s mnohaletou zkušeností v oblasti BOZP a PO hledá vhodného zaměstnance na pozici technik BOZP a PO. Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání nebo odbornou způsobilost v oblasti BOZP nebo PO Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Odměnu odpovídající praxi a odbornosti Služební automo ...

Zaměstnání u TRINANZA s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TRINANZA s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TRINANZA s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2004 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 26845521
adresa: Praha - Nové Město, Sokolská 1605/66
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TRINANZA s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TRINANZA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti TRINANZA s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Technik BOZP a PO.

Všechna volná místa ve společnosti TRINANZA s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TRINANZA?

Společnost TRINANZA aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19500 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TRINANZA je 27250 Kč.