Aktuální nabídka práce BILSTEIN CEE a.s.

4 aktuálních volných míst

 • ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Požadujeme: vyučení v oboru elektro. Praxe v oboru výhodou, platná vyhláška č. 50/1978 Sb. Instalace a opravy řídících a ovládacích obvodů válcovacích tratí, dělících linek a jeřábů. Opravy elektrohydraulických zařízení, průmyslové analogové a digitální techniky. Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci, opravy a kreslení schémat. Zaměstnanecké v ...

 • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Vyučení v oboru strojní mechanik, opravář. Praxe v oboru výhodou. Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, prémie, penzijní připojištění. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • VÝROBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Obsluha zařízení na válcování a stříhání kovových materiálů. Požadujeme loajalitu a ochotu učit se novým věcem, zospovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, prémie, penzijní připojištění. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • BRUSIČI KOVŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Vyučen v oboru strojní mechanik, opravář. Provádění veškerých brusičských prací. Výměna a vyvážení brusných kotoučů. Sledování pracovního režimu brousících strojů. Samostatná práce dle přiložených výkresů. Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění. Kontakt: t ...

Zaměstnání u BILSTEIN CEE a.s.

Zajímá vás práce ve firmě BILSTEIN CEE a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BILSTEIN CEE a.s.

vznik firmy v ČR: březen 2002 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 26688981
adresa: Králův Dvůr - Karlova Huť, Na Louce 97
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BILSTEIN CEE a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BILSTEIN CEE nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti BILSTEIN CEE a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: BRUSIČI KOVŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem., VÝROBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem., PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem., ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem..

Všechna volná místa ve společnosti BILSTEIN CEE a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BILSTEIN CEE?

Společnost BILSTEIN CEE aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 37000 Kč. Průměrná nabízená mzda v BILSTEIN CEE je 27750 Kč.