Aktuální nabídka práce OÁZA Říčany spol. s r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Správci objektů

    Místo pracoviště: - v Chobotě 2112, Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 731 192 109 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - Do sportovně-kongresového areálu Oáza Říčany přijmeme kolegyni na pozici recepční. Požadujeme znalost ANJ, práce s PC (především Microsoft Office), příjemné vystupování. Zkušenosti z hotelového provozu jsou vítány. P ...

Zaměstnání u OÁZA Říčany spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě OÁZA Říčany spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o OÁZA Říčany spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 26478421
adresa: Říčany, V Chobotě 2112/21
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s OÁZA Říčany spol. s r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik OÁZA Říčany nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti OÁZA Říčany spol. s r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Správci objektů.

Všechna volná místa ve společnosti OÁZA Říčany spol. s r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti OÁZA Říčany?

Společnost OÁZA Říčany aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v OÁZA Říčany je 21150 Kč.