Aktuální nabídka práce DANČ personální servis s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Mzdový/á účetní, personalista/personalistka

    Zpracování mezd, kontrola dokladů evidence, komunikace v německém jazyce, zkušenosti s programem DATEV výhodou. Pracovní poměr i na zkrácenou pracovní dobu po domluvě se zaměstnavatelem. Osobní nebo telefonický kontakt.

  • Montážní dělníci výrobků a zařízení

    Montáž a kompletace. - vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení - bonusové složky mzdy až 2.000,-- Kč - práce ve stabilní společnosti - čisté a moderní prostředí Zaměstnanecké výhody: ubytování a strava zdarma

  • Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže

    Místo výkonu práce: Úherce - montáž sedaček na lince - vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení - bonusové složky mzdy 5.000,- Kč - práce ve stabilní společnosti - čisté a moderní prostředí Zaměstnanecké výhody: ubytování zdarma, doprava do zaměstnání zdarma, obědy a večeře zdarma

Zaměstnání u DANČ personální servis s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DANČ personální servis s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DANČ personální servis s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 26405881
adresa: Plzeň - Jižní Předměstí, Radobyčická 830/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DANČ personální servis s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik DANČ personální servis nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti DANČ personální servis s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: mzdový/á účetní, personalista/personalistka, Montážní dělníci výrobků a zařízení, montážní dělníci výrobků z textilu a kůže.

Všechna volná místa ve společnosti DANČ personální servis s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti DANČ personální servis?

Společnost DANČ personální servis aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17100 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v DANČ personální servis je 20233 Kč.