Aktuální nabídka práce SANATORIUM KLÍMA, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Pokojský/á

    Místo výkonu práce: SANATORIUM KLÍMA, s.r.o., Lesní 64/1, Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden, směny dle rozpisu. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, částečná znalost NJ, praxe v pozici pokojský/á výhodou. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, práce v moderně v ...

Zaměstnání u SANATORIUM KLÍMA, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SANATORIUM KLÍMA, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SANATORIUM KLÍMA, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2002 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 26340917
adresa: Františkovy Lázně - Slatina, Lesní 64/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SANATORIUM KLÍMA, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SANATORIUM KLÍMA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti SANATORIUM KLÍMA, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pokojský/á.

Všechna volná místa ve společnosti SANATORIUM KLÍMA, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SANATORIUM KLÍMA?

Společnost SANATORIUM KLÍMA aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v SANATORIUM KLÍMA je 23000 Kč.