Aktuální nabídka práce A.F. servis, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • CNC soustružník/frézař

    PRACOVIŠTĚ Zborovice - Náplň práce: seřízení, obsluha CNC frézek/soustruhů - Požadavky: vyučení, praxe v oboru min. 1 rok, smysl pro přesnost, samostatnost, odpovědnost - pracovní doba Po - Pa, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod., nástup možný ihned - Benefity: dovolená 25 dní, stravenky - příspěvek na stravu, penzijní připojištění - kontak ...

Zaměstnání u A.F. servis, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě A.F. servis, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o A.F. servis, s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 26234033
adresa: Zborovice, Sokolská 380
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s A.F. servis, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik A.F. servis nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti A.F. servis, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: CNC soustružník/frézař.

Všechna volná místa ve společnosti A.F. servis, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti A.F. servis?

Ve firmě A.F. servis můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 145 Kč do 145 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v A.F. servis je 145 Kč/hod.