Aktuální nabídka práce BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.

5 aktuálních volných míst

Zaměstnání u BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 26150646
adresa: Únětice, Alšova 5/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BAOBAB-péče o zeleň s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BAOBAB-péče o zeleň nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti BAOBAB-péče o zeleň s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách.

Všechna volná místa ve společnosti BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BAOBAB-péče o zeleň?

Společnost BAOBAB-péče o zeleň aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 22000 Kč. Průměrná nabízená mzda v BAOBAB-péče o zeleň je 20172 Kč.