Aktuální nabídka práce ScrumWorks s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Administrativní pracovník/ice

    Sháníme šikovné kolegy a kolegyně. Těšit se můžete na smysluplnou a zajímavou práci v neformálním prostředí kolektivu, odměny a exkluzivní partnerské výhody. Očekáváme slušné vystupování, komunikativnost, pracovitost a zodpovědnost, samozřejmostí je znalost základních kancelářských programů, zejména sady MS Office. Znalost anglického jazyka a rušt ...

Zaměstnání u ScrumWorks s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ScrumWorks s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ScrumWorks s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 26111161
adresa: Hrdějovice, Těšínská 9
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ScrumWorks s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ScrumWorks nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ScrumWorks s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE.

Všechna volná místa ve společnosti ScrumWorks s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ScrumWorks?

Společnost ScrumWorks aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ScrumWorks je 22500 Kč.