Aktuální nabídka práce Samohýl group a.s.

2 aktuálních volných míst

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Náplň práce: manipulace se zbožím ve skladu krmiv, léčiv a chovatelských potřeb Požadavky: trestní bezúhonnost, práce s informačními technologiemi Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné moderní pracovní prostředí www.samohyl.cz/kariéra plně hrazené stravenky ve výši 150 Kč/den, zaměstnanecké benefity kontakt: e-mailem ...

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Náplň práce: manipulace se zbožím ve skladu krmiv, léčiv a chovatelských potřeb Požadavky: trestní bezúhonnost, práce s informačními technologiemi Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné moderní pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti www.samohyl.cz/kariéra plně hrazené stravenky ve výši 150 Kč/den, zaměstnanecké be ...

Zaměstnání u Samohýl group a.s.

Zajímá vás práce ve firmě Samohýl group a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Samohýl group a.s.

vznik firmy v ČR: říjen 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 25928996
adresa: Lomnice nad Popelkou, Smetanova 1058
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Samohýl group a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Samohýl group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Samohýl group a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Všechna volná místa ve společnosti Samohýl group a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Samohýl group?

Společnost Samohýl group aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Samohýl group je 21500 Kč.