Aktuální nabídka práce JOKVA OLOMOUC, a.s.

1 aktuálních volných míst

  • Cenař/ cenařka, kalkulant

    Nástup ihned. Požadujeme: středoškolské vzdělání, práce na PC - znalost MS OFFICE, znalost anglického jazyka, flexibilita, schopnost týmové práce, praxe v oboru, výhodou: řidičský průkaz sk. B, znalost LCS HELIOS a materiálů z oboru výstavby a inženýrských sítí a komunikací Kontakt je možný POUZE emailem.

Zaměstnání u JOKVA OLOMOUC, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě JOKVA OLOMOUC, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o JOKVA OLOMOUC, a.s.

vznik firmy v ČR: únor 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25874608
adresa: Náklo - Mezice 81
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s JOKVA OLOMOUC, a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik JOKVA OLOMOUC nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti JOKVA OLOMOUC, a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Cenař/ cenařka, kalkulant.

Všechna volná místa ve společnosti JOKVA OLOMOUC, a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti JOKVA OLOMOUC?

Společnost JOKVA OLOMOUC aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v JOKVA OLOMOUC je 24000 Kč.