Aktuální nabídka práce AGRODELTA, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Noční vrátní - hlídači

    Jedná se o práci na zemědělské farmě s chovem mléčného skotu, tedy také noční kontrola zvířat, přihrnování krmiva, apod. + ostraha areálu farmy. Po dohodě nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, příspěvek k penzijnímu připojištění Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-16:00. ...

  • Chovatel/ka a ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (skotu, ovcí) – dojič/ka

    Jedná se o práci s mléčným skotem. Řidičský průkaz sk. B vítán. Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování V případě zájmu je telefonický kontakt možný v pracovní dny 7:00 - 16:00.

Zaměstnání u AGRODELTA, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AGRODELTA, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AGRODELTA, s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 25582844
adresa: Zlín - Štípa, Za Dvorem 305
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AGRODELTA, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AGRODELTA nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti AGRODELTA, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Chovatel/ka a ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (skotu, ovcí) – dojič/ka, Noční vrátní - hlídači.

Všechna volná místa ve společnosti AGRODELTA, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AGRODELTA?

Společnost AGRODELTA aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24500 Kč do 28500 Kč. Průměrná nabízená mzda v AGRODELTA je 26500 Kč.