Aktuální nabídka práce NERROX s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Technolog - kreslíř

  Hledáme zaměstnance pro přípravu výkresové dokumentace k zakázkám (požadujeme technicky zdatného, pracovitého a odolného pracovníka do našeho kolektivu) Práce obnáší jednání se zákazníky a zkreslení jejích požadavků (znalost programu BricsCad velkou výhodou) v zakázkách, Nabízíme: práce v zavedené firmě, stravenky v hodnotě 109,- Kč Kontakt: e- ...

 • Zámečníci

  Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost Nabízíme: stravenky Kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin.

 • Zámečníci

  Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost Nabízíme: stravenky Kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin.

 • Svářeči

  Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost Nabízíme: stravenky Kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin

 • Obsluha ohraňovacího lisu

  Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost Nabízíme: stravenky Kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin.

Zaměstnání u NERROX s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě NERROX s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o NERROX s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 25049321
adresa: Dlouhý Most 271
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s NERROX s.r.o.