Aktuální nabídka práce Van Sang Nguyen

2 aktuálních volných míst

  • Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

    Náplň práce: pomocné práce v nehtovém studiu. Požadujeme schopnost pracovat pod tlakem. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme dotovaný oběd. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. +420 728756226 (každý pátek od 15:00 do 16:00 hod.)

  • Manikéři a pedikéři

    Pracovní doba od 9:00 do 17:00 hod. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Jedná se o práci v oblasti manikúry a pedikúry. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 778001991, osobní schůzka možná pouze po předchozí telefonické dohodě.

Zaměstnání u Van Sang Nguyen

Zajímá vás práce ve firmě Van Sang Nguyen? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Van Sang Nguyen

vznik firmy v ČR: listopad 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 24770795
adresa: Rakovník - Rakovník I, Trojanova 35
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Van Sang Nguyen

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Van Sang Nguyen nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Van Sang Nguyen.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení, Manikéři a pedikéři.

Všechna volná místa ve společnosti Van Sang Nguyen na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Van Sang Nguyen?

Společnost Van Sang Nguyen aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v Van Sang Nguyen je 18800 Kč.