Aktuální nabídka práce ORINDA Invest s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Řidiči nákladního vozidla do 3,5 t

    Místo pracoviště: -Říčany, Jažlovice Prvotní kontakt: - tel.: 725 792 119 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - náplní práce je rozvoz kusových zásilek z depa k zákazníkům - požadujeme řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, fyzickou zdatnost

  • Řidiči nákladního vozidla do 3,5 t

    Místo pracoviště: -Říčany, Jažlovice Prvotní kontakt: - tel.: 725 792 118 - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - náplní práce je rozvoz kusových zásilek z depa k zákazníkům - požadujeme řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, fyzickou zdatnost

Zaměstnání u ORINDA Invest s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ORINDA Invest s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ORINDA Invest s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2012 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 24306835
adresa: Praha - Žižkov, Olšanská 55/5
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ORINDA Invest s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ORINDA Invest nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ORINDA Invest s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidiči nákladního vozidla do 3,5 t, Řidiči nákladního vozidla do 3,5 t.

Všechna volná místa ve společnosti ORINDA Invest s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ORINDA Invest?

Společnost ORINDA Invest aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17300 Kč. Průměrná nabízená mzda v ORINDA Invest je 17300 Kč.