Aktuální nabídka práce MedicalHelp Česká republika s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Dětský lékař/dětská lékařka

  Bližší informace: na dvě odpoledne, zavedená praxe, možný odborný dohled od stávající lékařky, možnost rozšíření praxe (velká poptávka). Benefity dle úvazku. Zaměstnanecké výhody: služební telefon, byt, možnost využití služebního automobilu.

 • PRAKTICKÝ LÉKAŘ/PRAKTICKÁ LÉKAŘKA PRO DOSPĚLÉ (možné i pod odborným dohledem)

  Do zavedené ordinace v Českých Budějovicích hledáme lékaře/ku. Vhodné i pro lékaře v penzi. Nabízíme: možnost služebního bytu. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Zubní lékař/ka

  Zam. výhody: služební telefon, byt, dovolená na firemním hotelu zdarma, podpora v rozvoji, možnost pronájmu praxe i převzetí v budoucnu, úvazek dle požadavku možný. Nabízíme: eventuálně podíl z tržby.

 • Praktický lékař / praktická lékařka pro ambulanci PLS

  1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 737 282 733, 724 518 510, [email protected] Lékař/ka i s kmenem, nebo jinou atestací, přednost má praktický lékař/ka, možno ordinaci pak převzít/svůj obvod/. Náplň práce převážně pracovnělékařské služby, vhodné i pro aktivní důchodce, lékařky na mateřské, ŘP vítán. Zaměstnanecké výhody: stravné, te ...

 • Praktičtí lékaři pro dospělé - výjezdní lékař /lékařka

  1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 737 282 733, 724 518 510, email [email protected] Do zavedené ordinace hledáme lékaře/ku, který by také fungoval jako výjezdní lékař/ka pro pracovní lékařství. Odměna 700 - 1000 Kč/hod dle výkonu a typu smlouvy. Benefity: pružná pracovní doba, možno využít služební automobil Místo výkonu práce: Mo ...

 • Zdravotní sestra

  Po zapracování a dohodě možný homeoffice, práce z PC. Zaměstnanecké výhody : podniková rekreace.

Zaměstnání u MedicalHelp Česká republika s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MedicalHelp Česká republika s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MedicalHelp Česká republika s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2012 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 24219649
adresa: Praha - Nové Město, Malá Štěpánská 546/10
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MedicalHelp Česká republika s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MedicalHelp Česká republika nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti MedicalHelp Česká republika s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ZUBNÍ LÉKAŘ/KA, PRAKTICKÝ LÉKAŘ/PRAKTICKÁ LÉKAŘKA PRO DOSPĚLÉ (možné i pod odborným dohledem), DĚTSKÝ LÉKAŘ/DĚTSKÁ LÉKAŘKA, Praktičtí lékaři pro dospělé - výjezdní lékař /lékařka, Praktický lékař / praktická lékařka pro ambulanci PLS a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti MedicalHelp Česká republika s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MedicalHelp Česká republika?

Společnost MedicalHelp Česká republika aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 150000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MedicalHelp Česká republika je 84250 Kč.

Ve firmě MedicalHelp Česká republika můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 700 Kč do 1500 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v MedicalHelp Česká republika je 1175 Kč/hod.