Aktuální nabídka práce EVALDA Europe s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

    - VYUČENÍ V OBODU MALÍŘ, NATĚRAČ, LAKÝRNÍK - ZKUŠENOSTI A PRAXE V OBORU - ZNALOST NÁTĚROVÝCH HMOT, TECHNOLOGIE MALÍŘSKÝCH A TAPETÁŘSKÝCH PRACÍ - ČASOVÁ FLEXIBILITA Z DŮVODŮ MONTÁŽĚ PO CELÉ ČR A V ZAHRANIČÍ - MANUÁLNÍ ZRUČNOST, SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST

  • Keramici a pracovníci v příbuzných oborech

    - MANUÁLNÍ ZRUČNOST, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, SPOLEHLIVOST - PRACOVNÍ NASAZENÍ A CHUŤ UČIT SE A ROZVÍJET SE - ZKUŠENOSTI Z PODOBNÉHO ZAMĚŘENÍ VÝHODOU

  • Instalatéři vodovodů

    - PRACOVNÍ NÁPLŇ : ÚDRŽBA A OPRAVY VODOVODNÍCH ŘÁDŮ, REALIZACE VODOVODNÍCH PŘÍPOJEK - PRÁCE NA STAVBĚ, VÝHODOU ZKUŠENOST VE VODOHOSPODÁŘSKÉM OBORU.

Zaměstnání u EVALDA Europe s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě EVALDA Europe s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o EVALDA Europe s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2022 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 17790565
adresa: Praha - Vinohrady, Londýnská 730/59
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s EVALDA Europe s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti EVALDA Europe s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Instalatéři vodovodů, Keramici a pracovníci v příbuzných oborech, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři.

Všechna volná místa ve společnosti EVALDA Europe s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 27500 Kč.