Aktuální nabídka práce TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.

3 aktuálních volných míst

 
  • Mistr montáže

    Místo výkonu práce: Chrudim - Škroupova 170 NÁPLŇ PRÁCE: řízení montáží strojní a elektročástí výtahů POŽADAVKY: vyhl. 50/1978 § 6 vítána První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

  • Montér elektro

    Místo výkonu práce: Chrudim - Škroupova 170 a území celé ČR POŽADAVKY: Vyhláška 50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B. První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

  • Projektant elektro

    Místo výkonu práce: Chrudim - Škroupova 170 a území celé ČR Nástup možný ihned! POŽADAVKY: Vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší, projektování v E plánu výhodou První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

 

Zaměstnání u TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 15053881
adresa: Chrudim - Chrudim III, Škroupova 170
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.